Reference

Luxusnipradlo.cz Stylovky.cz mSolution.cz MojeTonery.sk ProVysavace.cz Auto Tichý s.r.o. Gas Fan-store.cz 4LOL 3IT Hodinky 365.cz Hopko.sk Dentimedshop.cz Dracek.cz Prouti.cz Klenota.cz Kvados.cz Plantaznikava.cz Sypanycaj.eu Stonegallery.cz

Vyjádření zákazníků

PPC a srovnávače zboží

Spolupráci s Jakubem Herrmannem můžu popsat jako promptní, veškeré požadavky plní rychle a zodpovědně. Výborná komunikace, což u lidí v tomto byznysu velmi oceňuji.

Tomáš Krýdl, Provysavace.cz

PPC

Kuba je spolehlivý a ověřený dodavatel... Pomohl mi rychle nastartovat začínající firmu a díky jeho službám tržby vzrostly o více než 50 % v jednom měsíci.

Ing. Pavel Orság, online služby v oblasti zpracování informací

PPC

S panem Herrmannem se mi výborně pracuje, protože je otevřený novým technologiím a tak jsme společně objevili další PPC nástroje, které nám navyšují obraty.

Tomáš Oborný, Luxusnipradlo.cz

Internetový marketing

S Jakubem spolupracuji již delší dobu a spolupráci hodlám dále prohlubovat. Zodpovědný a svědomitý přístup, dodržování dohod a dobrá komunikace. Velmi se mi líbí také vystupování Jakuba při jednáních s klienty, jeho zapálení pro svou práci a vše je samozřejmě podtrženo znatelnými výsledky. Díky za spolupráci.

Ing. Lukáš Richtár, mSolution.cz