Akce a přednášky PPC Návody PPC Novinky PPC reklama
jak udelit pristupy na facebook
20.11.2014 0

Jak přidělit přístupy ke správě inzerce na Facebooku

Často vysvětluji klientům, jak nastavit přístupy pro facebook, abych mohl vytvářet reklamy jménem jejich stránek a také přes jejich správce reklam a kreditní karty. Proto jsem se rozhodl sepsat návod, jak udělit přístupy na facebooku.

 

Udělení přístupu k fanpage stránky

Pokud chcete sdílet svou facebook stránku (fanpage) někomu dalšímu, aby jí mohl spravovat a také vytvářet reklamy jejím jménem, tak budete muset přijít na konkrétní fanpage.

Snímek obrazovky 2014-11-19 v 21.21.47

V horním menu vyberte Nastavení. Zobrazí se vám nová stránka, kde v levém menu zvolte Role u stránky a klikněte do pole Zadejte jméno nebo e-mail… Zde si mě najděte pod mým jménem a nebo pod emailem kuba06@seznam.cz.

Snímek obrazovky 2014-11-19 v 21.19.16

Pokud budete fanoušky dané stránky, tak bude možné dohledat podle jména.

 

Udělení přístupu správce reklam

Přístupy k fanpage máme, ale pokud bychom chtěli vytvořit placenou reklamu pro tuto stránku, tak jedině přes náš správce reklam a přes naší kreditní kartu. Což není nic hrozného, ale je zde zbytečná práce s fakturováním proklikaných peněz a klient se nepodívá na data placených reklam, protože jsou jen u vás.

Proto je ideální udělit přístupy správce reklam pod můj facebook účet.

Na své fanpage v pravé horní části klikněte na Vytvořit okruh uživatelů, kde následně vyberte poslední možnost Použít správce reklam.

Snímek obrazovky 2014-11-19 v 21.29.12

Samotný správce reklam můžete také vyhledat v okně pro hledání na facebooku a nebo jej můžete nalézt kliknutím na malou šipku v pravém horním rohu. A následně vybrat možnost Spravovat reklamy.

Snímek obrazovky 2014-11-19 v 21.32.44

Nyní se nacházíte na stránce Správce reklam, kde v levém menu vyberte Nastavení a následně na pravé straně klikněte na tlačítko + Přidat uživatele. Nyní stačí napsat můj email kuba06@seznam.cz a udělit mi přístupy.

Snímek obrazovky 2014-11-19 v 21.35.17

Facebook má několik podob a neustále se vyvíjí, a proto se může stát, že budete mít jiné rozmístění prvků a nebo nenajdete jednotlivé kroky návodu. V tomto případě se na mě neváhejte obrátit. info@jakubherrmann.cz

Líbil se vám článek?

Komentáře

Přidat komentář

* Povinné údaje jsou označeny. Váš e-mail nebude zveřejněn.